Вход | Регистрация

Санкт-Петербург. На ринку складів 80% угод оренди склали дистриб'ютори он-лайн торгівлі

17 января 2013, 22:03
Володимир
журналист

За підсумками 2012 основними орендарями на ринку складської нерухомості Санкт-Петербурга стали компанії, чий бізнес тісно пов'язаний з он-лайн торгівлею. 
Згідно з даними Knight Frank St Petersburg, що цей тренд 2012 продовжиться і в новому році. У зв'язку з цим найвищу активність показали дистриб'юторські компанії (майже 80% від числа всіх складських операцій). Слідом за ними йдуть оператори роздрібної торгівлі та логісти, залишивши виробничі компанії далеко позаду. При цьому попит виявився настільки активним, що до кінця року на складському ринку Петербурга практично не залишилося вільних приміщень. 
У Knight Frank St Petersburg також відзначають, що 2012 рік виявився виключно активним з точки зору поглинання сучасних складських площ в Росії: за минулий рік з ринку пішли рекордні 1 600 тис. кв.м складів. При цьому на частку Петербурга довелося близько 110 тис. кв.м. За останні 9 років тільки в 2007 році, на самому піку ринку, ми спостерігали зрівнянні показники. 
За словами Михайла Тюніна, керівника відділу складської, індустріальної нерухомості та землі Knight Frank St Petersburg, вперше за всю нову історію розвитку складського сегмента ми можемо говорити про масове попиті на придбання сучасних якісних приміщень кінцевими споживачами.«Наприклад, в Москві чверть всього об'єму поглинання за рік - угоди з купівлі приміщень. У більшості випадків проекти реалізовувалися за схемою «будівництво під ключ» (build-to-suit), що пов'язано як з нестачею пропозиції, якого стане ще менше в 2013 році. Подібна ситуація поступово формується і в Санкт-Петербурзі », - зазначив фахівець.


Тільки цікаві новини нерухомості на dom.bayura;)net


По материалам: dom.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://dom.bayura.net/news/aj_news/382
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net