Вход | Регистрация

підмосковний будинок

07 августа 2016, 11:11
Володимир
журналист

Цей підмосковний будинок витриманий в кращих традиціях вікторіанського стилю. Притому автори проекту утрималися від прямого копіювання, адаптувавши англійську класику до наших умов життя, смакам і уподобанням.


Підмосковна АнгліяСтулья в торцях обіднього столу відрізняються від тих, що стоять з боків. Так автори проекту вирішили виділити глав сім'ї. Власники будинку, приймаючи проект, зазначили, що авторам вдалося створити в цьому новому житлі дивовижне відчуття інтер'єру з історією. І справа не тільки в шпалерах під старовину і мостинах, займаних благородною «сивиною». Примітний підбір меблів. Так, всі предмети, що становлять м'яку групу в вітальні, різні, але при цьому чудово підходять один до одного і за кольором, і за стилем. Легко уявити, що затишне крісло перейшло господарям будинку в спадок від дідуся, а шкіряний диван був куплений з нагоди в aнтікварной лавці. Аудіо- та відеообладнання, яка не відповідала духу вікторіанської Англії, прихована в добротної дерев'яною тумбі під телевізор.А ось кухня витримана швидше в середземноморському стилі. На підлозі і «фартуху» - марокканська плитка ручної роботи, вікна прикрашають квітчасті штори з рослинним малюнком, а фасади гарнітура пофарбовані в білий колір. Кухня стала своєрідним «світлою плямою» в цьому будинку, антураж якого комусь міг би здатися занадто суворим, і привнесла в загальну атмосферу нотку оптимізму. Ідея «вистрілила» - домочадці охоче збираються тут і проводять багато часу за сімейними посиденьками.Ще одне приміщення першого поверху, на яке варто звернути увагу, - більярдна. Залишаючись в рамках староанглийского стилю, автори проекту змогли знайти кілька цікавих рішень. Так, стіл вкрита не зеленим, як прийнято, а темно-синім сукном. Стьопи, обклеєні класичними шпалерами в клітку, прикрашають дзеркала - завдяки цьому кімната виглядає просторіше і світліше.На другому поверсі цікавий кабінет, обставлений, як і вітальня, меблями ретро. Тут панує масивний камін з цегляним корпусом, який пофарбували в білий колір, щоб приміщення не виглядало занадто темним і суворим. Проблему низької стелі вирішили, оклеив його вишуканими англійськими шпалерами. Вони надали інтер'єру особливий шарм.

Другий поверх відвели під приватну зону. Тут розташована спальня, якій дарують затишок красиві шпалери з великими трояндами і люстра, зроблена з дерева. Примітний хазяйський санвузол, де сучасна сантехніка і меблі прекрасно поєднуються із старовинною фрескою, що прикрашає одну зі стін. Приміщення витримано в пастельних тонах, що навівають спокій і умиротворення.А ось гостьовий санвузол, навпаки, епатажний і яскравий. Облицювання насиченого малинового кольору, контрастний малюнок на підлозі, дзеркало в дорогій позолоченій рамі і меблі під старовину не можуть не справити враження па відвідувача. Але і тут авторам проекту смак не змінив - вигляд приміщення повністю відповідає загальній ідеї будинку: Англія на підмосковний лад.


Оцените пожалуйста статью
http://dom.bayura.net/news/aj_news/382
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net